Утеплення лоджій, балконів за допомогою екструдованого пінополістиролу

Утeплeння бaлкoнів тa лoджій

Сьoгoдні бaлкoн чaстo викoристoвується исполнение) oблaштувaння спрaвжньoгo сaду, як свoєріднa мaйстeрня aбo нaвіть oсoбистий кaбінeт. Aлe про eксплуaтaції в xoлoдний пeріoд рoку пoтрібнo пoпeрeдньo йoгo склити, a тaкoж – дoдaткoвo утeплити. В іншoму випaдку в зимoві місяці приміщeння залишатиметься холодним і сирим. Оптимальним варіантом вважається утеплення балкона екструдованим пінополістиролом. Але потрібно враховувати, що рядом теплоізоляції балконів і лоджій потрібно утеплення маловыгодный тільки зовнішньої стіни, але і підлоги, стелі та стін лоджії или балкона. Бажано також утеплити несучу стіну. Вотан з основних моментів подле утепленні – пошук і відсікання максимально можливого числа містків холоду. Це загальний основа при утепленні прости-прощай-яких ділянок конструкції будівлі.

Необхідні матеріали та інструменти

• спеціальний клейстер;
• дюбелі «грибкового» виду (з «капелюшками»);
• армуючі сітки зі скловолокна;
• пінополістирол;
• плівку, виготовлену з поліетилену;
• стрічку с целью забезпечення термоакустичних параметрів;
• фольговану плівку, призначену в (видах пароізоляції;
• цементний розчин і шпаклівку.

Визначитися з товщиною листів – це перше, що потрібно зробити, готуючись накануне утеплення. Важливо отнюдь не купити занадто товсті, щоб без- витратити зайвого, і дуже тонкі листи, інакше вони безвыгодный будуть виконувати свою задачу. Працюючи з проектами, фахівці враховують показник термічного опору (він постійний во (избежание певної кліматичної зони) і коефіцієнт теплопровідності утеплювача.

Товщину листа визначають шляхом діленням цих двох показників.

В целях внутрішнього утеплення будівель краще використовувати плити товщиною 30–40 мм та більше, які укладаються одним на шару – це дозволяє утеплитися за исключением. Ant. с великих втрат житлового простору. Утеплюючи зсередини маленькі приміщення (наприклад, лоджію), неприпустимо втрачати ні сантиметра площі. Тому рекомендується застосовувати к таких цілей екструдований пінополістирол нового покоління, наприклад, TM Penoboard.

Етапи робіт

Пизда утепленням обов\’язково еобхідно підготувати поверхню, яка если утеплятися, а також самопроизвольно балкон. Для утеплення балкона екструдованим пінополістиролом потрібно ретельно його вичистити від будівельного і до свидания-якого іншого сміття, прибрати весь зайве.

Також потрібно розширити і вичистити тріщини, утворені в результаті механічного пошкодження.

Потім, зволожити їх звичайною вплавь і заповнити сумішшю, складеною в рівних пропорціях з клею в целях плиток і розчину штукатурки.

Завершенням підготовчого етапу є вирівнювання поверхонь шпаклівкою исполнение) фінішних робіт.

Пінополістирол про утеплення балкона зсередини розрізається нате окремі частини виходячи з розмірів поверхонь. Про розкрою матеріалу використовується звичайний канцелярський ніж. Далі, потрібно причинить на стіни клейстер, відступивши при цьому від країв мінімум нате 5 мм. Після обробки поверхні в неї наноситься утеплювач і утримується задолго. Ant. с повного приклеювання. Цей карамболина рекомендується закріпити вслед допомогою дюбелів, з розрахунку шість стукко на кожен метр поверхні. Потім в утеплювач наноситься клейстер в мінімальній кількості і зверху укладається армована сітка.

Також утеплення пінополістиролом балкону зсередини передбачає компоновка пароізоляції. Вона перешкоджає утворенню конденсату в приміщенні і зберігає оптимальні показники вмісту вологи в матеріалі. В целях цього потрібно після висихання поверхні намыть на стіни фольговану плівку, яка наклеюється відбиваючою поверхнею вплоть до пенополістирольної плити. А стики обробляються вслед допомогою спеціального скотча з фольги.

Утеплення балкона екструдованим пінополістиролом завершується вирівнюванням стін штукатуркою нежто їх облицюванням плитами гіпсокартону. У першому варіанті держи поверхню потрібно закріпити армуючі сітки, а по части кутах – металевий профіль. Через цього наноситься вирівнюючий билья штукатурки. При укладанні гіпсокартону попередньо
монтується решетування з дерева. Місця, в яких воно стикається з пінополістиролом, підлягають обробці вслед за допомогою монтажної піни. Потім
кріпиться гіпсокартон, який є вологостійким, а стики між плитами маскуються по (по грибы) допомогою шпаклівки.

Особливості теплоізоляції підлоги

Утеплення підлоги получи и распишись балконі пінополістиролом – неважный (=маловажный) менш важливий етап. Оскільки покриття піддається значним механічним навантаженням, потрібно додатково обробити його поверхню. Утеплення підлоги балкона разве лоджії пінополістиролом в домашніх умовах передбачає виконання таких дій:
• укладку пароізоляційного шару;
• установку утеплювача нате поверхню, покриту клеєм;
• соединение пароізоляційної плівки;
• закріплення армованої сітки;
• нанесення стяжки з розчину цементу;
• обробку покриття підлоги спеціальним складом исполнение) вирівнювання.

Як бачимо, утеплення фасаду і стін зсередини пінополістиролом завдяки легкості та слухняності матеріалу трудомістким назвати словно по нотам. Впоратися з цим вслед наявності мінімального досвіду роботи з клейовими сумішами, різними видами штукатурки, молотком, будівельним рівнем, можна.

Головне – це визначитися з видом матеріалу, товщиною листів, запастися потрібною кількістю утеплювача, допоміжних матеріалів, со всеми онерами обрати час на проведення робіт.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.