Рівненькі та акуратні стелі

Фaрбувaння стeлі

Стeля, як усі інші будівeльні кoнструкції, пoтрeбує рeтeльнoгo дoгляду, oскільки нaдaє інтeр’єру aкурaтнoгo тa привaбливoгo вигляду. Тa нeрівнo пoфaрбoвaні чи oблуплeні стeлі виглядaють жaxливo, і від цьoгo потерпає усе приміщення. Обусловить до ладу стелю – невелика геморрой, проте є кілька нюансів та запитань.

Який матеріал чтобы оздоблення стелі вибрати? Чому варто віддати перевагу фарбуванню? Як по чести фарбувати? Якій фарбі ради стелі надати перевагу? Скільки разів фарбувати? Усе це та багато іншого бажано знати ще впредь до початку ремонтних робіт.

Якщо ж розпочати не принимая во внимание попередньої підготовки, так можна влетіти у копієчку, витратити багато зайвого часу та сил і залишитися минус очікуваного результату.
Фарбування порівняно з іншими сучасними технологіями та матеріалами для того оздоблення стелі маловыгодный втрачає своєї популярності. В соответствии с-перше, це порівняно недорогий спосіб ремонту; сообразно-друге, фарбування можна виконати власноруч (навіть минус досвіду і конкретних навиків); в области-третє, завжди можна освіжити, оновити чи перефарбувати поверхню, надавши їй іншого відтінку; до-четверте, за пофарбованою поверхнею несложно доглядати і утримувати у належному стані. Усі ці аргументи можна без оплаты реалізувати за умови правильного вибору фарби исполнение) ремонту стелі, від якої залежить зовнішній вигляд та якість покриття.

З незначними нерівностями та дефектами поверхні добре впорається глибокоматова акрилова фарба к стелі та стін Śnieżka Super Matt, яка проникає в основу, заповнюючи усі, предварительно найдрібніших, щілини й тріщини, та утворює акуратну і гладку наче дзеркало поверхню.

Відтак самоё лише фарба, нанесена за исключением. Ant. с відповідної підготовки основи та урахування технологічних вимог до самого різних поверхонь, малограмотный забезпечить очікуваного результату. Тому основа ради будь-яких умов має бути міцною, сухою та очищеною. В) такой степени, свіжо оштукатурені точно-вапняні поверхні можна фарбувати лише при помощи 3–4 тижні, гіпсові – с подачи 2 тижні після висихання, шліфування і очищення від пилу. Получи нові шпакльовані нежто насиченого кольору основи рекомендовано спочатку нагромоздить ґрунтувальну емульсію Śnieżka ҐРУНТУВАЛЬНА ФАРБА. Покриття старих пофарбованих поверхонь слід видалити впредь до відкритої основи штукатурки, добре промити мильною водой, сполоснути і залишити висихати. Слабкі основи з відшаровуваннями варто зміцнити ПОЛІМЕРНОЮ ҐРУНТОВКОЮ ACRYL-PUTZ®, а уражені цвіллю чи грибком ділянки видалити шпателем та обробити протигрибковим засобом РUMA TM Śnieżka. Утворені в результаті значні нерівності усунути по (по грибы) допомогою шпаклювальної маси ACRYL-PUTZ® ST10 Стартование і пофарбувати ґрунтувальною емульсією Śnieżka ҐРУНТУВАЛЬНА ФАРБА, а невеликі виїмки й тріщини заповнити шпаклівкою ACRYL-PUTZ® FX23 ФЛЕКС.

Таким чином, добре підготувавши основу, можна розпочинати фарбування. Фарбу Śnieżka Super Matt перемішують. Завдяки високій покривній здатності фарба безграмотный розбризкується та даром наноситься валиком или розпиленням у 1–2 шари подле температурі основи і навколишнього середовища +10 – +25°C, утворюючи красиве покриття для стелі у будь-якому приміщенні помешкання. Фарба пройшла процедуру екологічної сертифікації згідно з вимогами ДСТУ ISO 14024 в українській системі екологічного маркування і позначена екологічним маркуванням «Зелений журавлик».

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.