На ринку з\’явився бульдозер CAT® D6T з оновленою трансмісією

Нoвий бульдoзeр Cat® D6T oснaщeний aбсoлютнo нoвoю трaнсмісією для того oптимізaції прoдуктивнoсті і eкoнoмії пaливa дo 20% в склaдниx умoвax і нa більш ніж 30% рядом лeгкій роботі или профілюванні грунту. Повністю автоматизований трактор неймовірно простий у використанні — досить вибрати потрібну швидкість і инструмент буде працювати з оптимальною продуктивністю.

Тепер общественный порядок Cat® Grade з функцією контролю ухилу встановлена получи и распишись кожній моделі D6T после замовчуванням.

ДОСЯГАЙТЕ КРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЧОТИРИ АВТОМАТИЧНИХ РЕЖИМИ ТРАНСМІСІЇ!

Новий автобульдозер використовує трансмісію з чотирма автоматичними режимами і інтегрованою блокувальною муфтою чтобы забезпечення значного збільшення ефективності використання палива. Телефонист просто задає потрібну швидкість руху, і прием Auto Shift підбирає оптимальну передачу і обороти двигуна в залежності від умов експлуатації. 

 

D6T працює нате основі двигуна Cat® C9.3 ACERT ™, який відповідає стандартам Tier 4 Final. Володарі моделі можуть вибрати додаткові функції серед широкого діапазону технологій для того того, щоб максимально пристосувати катарпиллар до умов роботи сверху конкретній ділянці. Caterpillar і дилери Cat® пропонують як і прості індикатори рівня землі, в такой степени і вбудовані GPS.

Система Cat® Grade c функцією контролю ухилу автоматично підтримує попередньо встановлене положення леза кроме необхідності використання додаткового обладнання разве сигналу GPS. Ще одна стандартна функція — Cat® Stable Blade, дозволяє оператору поліпшити испытание над лезом к більш точного профілювання з меншими витратами. Тепер доступний і сервіс Cat® Grade з 3D, що пропонує тривимірну навігацію, як про бульдозерних робіт, в среднем і для точного профілювання.

Компанія Caterpillar пропонує далеко не тільки системи про поліпшення профілювання, а й систему компутер\’ютеризованого дистанційного контролю Product Link™. 

Способ забезпечує своєчасні профільні дані, такі як місце розташування, годинник, витрата палива, продуктивність, часочек простою і діагностичні коди. Всі дані можна подивитися поверх онлайн інтерфейс Visionlink®. По (по грибы) допомогою цієї інформації власники машин зможуть підняти свій бізнес сверху новий рівень і зменшити витрати. Як це зробити? Дізнайтеся вслед номером 

0 800 300 350

.

Інформацію опубліковано нате правах реклами

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.