CAT CW16 з двоколісним приводом і різними типами баласту

CAT CW16

Нoвий пнeвмaтичний ущільнювaч признaчeний на рoбoти з сипучими мaтeріaлaми тa всілякими різнoвидaми aсфaльтoвиx сумішeй. Він прoпoнується в стaндaртнoму вaріaнті (9 кoліс), a тaкoж в операційній комплектації (11 коліс). Устаткування масштабно використовується при зведенні автомагістралей, вулиць, доріг, об\’єктів промислового типу та інших зон невеликої площі.

Передні автомобиль з незалежним типом підвіски дозволяють ефективно проводити ущільнення, усуваючи зазори в м\’яких матеріалах до всій ширині обладнання. Шаблон з 11 колесами характеризується особливою продуктивністю с целью вдавлення кам\’яних подрібнень. Интервал між шинами в 32 мм гарантує рівномірне ущільнення. Кар мають скребки, що керуються самостійно, а функція подачі води дозволяє ліквідувати частинки твердого матеріалу з коліс. Килимки, виконані з кокосового волокна, забезпечують збереження оптимальної вологості коліс, а завдяки спеціальним фартухам вдається запобігти перегріву.

CAT CW16 має спеціальні форсунки-розпилювачі, які подають воду під тиском. Прием подачі води також оснащена водяним насосом, потрійною фільтрацією і режимом перегрівання. Вслед рахунок спеціальної конструкції порядок фільтрації, насос і форсунки запобігають виникненню засмічень. Продуктивність CAT CW16 також збільшує регламент контрольованого переривчастого розпилення, що забезпечує економію води.

CAT CW16 може функціонувати держи одному з двох двигунів, вироблених відповідно после вимог регіональних норм бери викиди шкідливих речовин. Особлива автоматична строй регулювання та економічний функціонал дозволяють мінімізувати крик двигуна і досягти ще більшої продуктивності палива й комфорту перемикання передач.

Відмінна маневреність забезпечується двоступеневою системою гідравліки. Ходова режим оснащена функцією руху накатом і має автоматичний перемикач діапазонів швидкостей.

CAT CW16 відрізняється винятковим оглядом, чого вдалося досягти завдяки інноваційній панелі керування і комфортабельному робочому місцю, що повертається. Зручна робоча хозяйство створюється за допомогою рідкокристалічного монітору та кнопкової системи керування. Додатково можна встановити козирок механізму ROPS аль встановити піддашок ради захисту від сонця.

Завдяки стандартному інтервалу заміни масла вдається знизити планове технічне обслуговування і витрати подле використанні в цілому. Високопродуктивна государственное устройство гідравліки та охолодження двигуна в моделі CAT CW16 забезпечує надійну підтримку температури навіть быть високих показниках. Це дозволяє збільшити експлуатаційний період вслед за рахунок таких складових елементів, як гідронасоси та гідромотори.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.