Гроші у кредит

Напевно, у кожного з нас бувають такі непередбачуванні моменти, коли конче необхідні грощі. Найчастіше це трапляється у найнезручніші моменти: коли нема у кого позичити або коли гроші потрібно знайти миттєво.
Саме в таких випадках ви можете звернутися у Глобал Кредит. В нашій компанії взяти гроші в кредит на будь-які ваші потреби надзвичайно легко. Строк, на який оформлюється кредит становить від одного до чотирнадцяти днів. Цей термін можна подовжувати необмежувану кількість разів. При оформленні кредиту вам не потрібно мати купу довідок – достатньо лише паспорта і кода.
logo

Отримання та погашення кредиту

Процедури отримання грошей і погашення заборгованності ми зробили максимально простими і зручними для клієнта. Для того, щоб отримати гроші, ви витратите лише 15 хвилин у нашому відділенні. Ви можете навіть отримати попереднє схвалення не виходячі з дому. Для цього вам необхідно тільки заповнити онлайн-заявку.
Для погашення заборгованності по кредиту, вам не потрібно витрачати свій час у чергах. Адже ви можете зрочиби це у більш зручний спосіб. Наприклад, погасити кредит онлайн за допомогою банківської картки або електронного гаманця. Також внести кошти за кредит можна в терміналах самообслуговування.

Комментарии и пинги к записи запрещены.

Комментарии закрыты.